Išskirtinumai

SHERLOG apsaugos veikimo principas yra paremtas radijo ryšiu

SHERLOG radiolokacinės apsaugos sistemos neretai yra painiojamos su rinkoje dažniau sutinkamomis palydovinėmis (GPS/GSM) sistemomis. Tačiau svarbu pabrėžti, kad tai – skirtingi produktai, o pavogtų automobilių paieška vykdoma visiškai skirtingais būdais. Kad būtų lengviau pasirinkti, žemiau galite rasti esminius SHERLOG apsaugos sistemų skiriamuosius bruožus ir privalumus bei trūkumus, lyginant su palydovinėmis sistemomis.

SHERLOG apsaugos sistema, kitaip nei eilinė palydovinė sistema, veikia radiolokacijos principu. Tai reiškia, kad automobilyje yra įmontuojamas sisteminis blokas, kuris siunčia RADIJO signalą į SHERLOG operatyvinį centrą. Tokio signalo nusikaltėliams neįmanoma blokuoti (priešingai, nei palydovinio).

Suveikus apsaugos sistemai, SHERLOG operatyvinis centras tą pačią akimirką gauna radijo signalą apie galimą vagystę ir imasi aktyvių veiksmų. Apie atvejį informuojamas turto savininkas, o SHERLOG tuo tarpu į paiešką išsiunčia mobilius ekipažus, prireikus į dangų kelia specialius paieškos lėktuvus bei nuo žemės pilotuojamus skraidančius aparatus. Visos minėtos priemonės aprūpintos specialiomis technologijomis, ieškančiomis iš pavogto automobilio (ar kito mobilaus turto) sklindančio radijo signalo.

 

Vos ši vieta yra surandama (ji gali būti net keleto metrų gylyje po žeme), kviečiami policijos pareigūnai, kurie perima operaciją į savo rankas. Pareigūnai pasirūpina, kad nusikalstama veika būtų suvaldyta remiantis įstatymų tvarka, o rastas objektas grąžintas teisėtam savininkui.

SHERLOG apsaugos sistemos yra itin efektyvios, todėl surandame net 97 proc. pavogtų transporto priemonių ir kitų SHERLOG sistemomis apsaugotų objektų.

Neįmanomas SHERLOG sistemos blokavimas

Tuo tarpu GPS/GSM signalai gali būti lengvai blokuojami ar iškraipomi. Mūsų specialistai jau ne kartą susidūrė su itin profesionaliomis ir techniškai pasiruošusiomis vagių grupuotėmis.

Specialūs orlaiviai

Turėdami specialiomis paieškos priemonėmis aprūpintus orlaivius galime ieškoti pavogtų transporto priemonių visoje Europoje.

Apsauga nuo klaidingų suveikimų

SHERLOG sistema išmaniai reaguoja į automobilio judėjimą, atskiriamas neįprastas judesys.

Profesionalumas

SHERLOG sistema montuojama tik specializuotuose centruose ir tik profesionalų komandos.

Kliento konfidencialumo apsauga

Ši sistema neseka automobilio, todėl nei SHERLOG operatyvinis centras, nei SHERLOG darbuotojai, nei mobilus ekipažas negali nustatyti automobilio vietos, kol nevyksta aktyvavimas vagystės metu. Tokiu būdu užtikrinama, kad transporto priemonė nėra ir negali būti sekama, naudojantis SHERLOG sistema. Tuo tarpu GPS sistemos nuolatos seka automobilius ir nuolatos stebi jų buvimo vietą. Tokiu būdu informacija gali būti perimta ir panaudota neteisėtiems tikslams.

Autonomija

SHERLOG apsaugos sistema sukurta taip, kad veiktų nepastebimai. Ji nesąveikauja su automobilio elektronika ir negali trukdyti juo naudotis. Vienintelė kliento pareiga – vieną kartą metuose atvykti atlikti sistemos apžiūrą, kurios metu yra pakeičiamos baterijos, atnaujinama įranga ir užtikrinama, kad sistema veiktų puikiai.

  • Klientas negali stebėti savo automobilio buvimo vietos telefone ar kitame mobiliajame įrenginyje.
  • Negalima sekti automobilio judėjimo istorijos.
  • Už TOP klasės saugumą, apsaugos ir paieškos operacijose dalyvaujančią specialiai paruoštą profesionalų komandą, technologines naujoves ir nuolatinę sistemos priežiūrą tenka investuoti kiek daugiau, nei už ribotų galimybių palydovines sistemas.
2017-03-15
Prabangių automobilių apsaugos sistemos: gelbsti tik nuo vagių ar ir nuo grobikų?
Jeigu automobilio signalizaciją vis dar asocijuojate su nuo prisilietimo monotoniškai
2020-10-31
BMW vagims koją pakišo palydovinė apsaugos sistema
BMW vagims koją pakišo palydovinė apsaugos sistema
2015-03-24
Automobilių vagims paprasčiau vogti detales, nei nuvaryti automobilį
Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA duomenimis, automobilių vagysčių Lietuvoje mažėja, tačiau
Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.