Prabangių automobilių apsaugos sistemos: gelbsti tik nuo vagių ar ir nuo grobikų?

Jeigu automobilio signalizaciją vis dar asocijuojate su nuo prisilietimo monotoniškai pradedančia klykti sirena, kurios pagrindinė nauda yra trukdymas miegoti kaimynams, tuomet žinias vertėtų atnaujinti. Šiuolaikinės automobilių apsaugos sistemos, kaip ir pačios transporto priemonės, tobulėja kiekvieną dieną. Automobilių vagys, beje, taip pat.

Po plungiškės Ievos Strazdauskaitės pagrobimo ir nužudymo, siekiant pasisavinti jos vairuotą apynaujį „Audi A7“, visuomenėje užvirė diskusija, ar automobilis buvo rastas pakankamai greitai. Iš tiesų, paieškos užtruko kelias valandas: pranešimas apie dingusią plungiškę gautas kovo 5 d. 21 val., o automobilis nuošaliame miške netoli Žeimių rastas kovo 6 d. 1.30 val. Akivaizdu, kad rasti pagrobtą „Audi A7“ policijai padėjo automobilyje sumontuota išmani apsaugos sistema, kurios pagrobėjai neužblokavo.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gatve/prabangiu-automobiliu-apsaugos-sistemos-gelbsti-tik-nuo-vagiu-ar-ir-nuo-grobiku-221-769280?copied

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.