BMW vagims koją pakišo palydovinė apsaugos sistema

BMW vagims koją pakišo palydovinė apsaugos sistema

Automobilį BMW X5 pagrobę ir miške paslėpę vagišiai jau trynė iš džiaugsmo rankas. Bet jų planus sujaukė pasirodę policijos pareigūnai, kuriems kelią parodė neišjungta palydovinė apsaugos sistema.

Vienai Mažeikių bendrovei priklausantis automobilis BMW X5 40 xDrive pavogtas penktadienio naktį iš nesaugomos aikštelės Laisvės gatvėje. 2014 m. pagaminto visureigio neberado spalio 30-ąją 4 val. ryto į kelionę susiruošęs šeimininkas. Mažeikiškis automobilį buvo palikęs išvakarėse apie 18 val. vakaro. Mažeikiškis transporto priemonę buvo apdraudęs kasko draudimu, o mašinoje sumontavęs palydovinę apsaugos sistemą „Sherlog“. Ši sistema leido greitai nustatyti, kur vagys nuvairavo pagrobtą mašiną. Palydovinė sistema parodė, kad 35 tūkstančiais eurų įvertintas automobilis yra netoli Varnių (Telšių r.) miestelio esančiame Vilko miške. Tad vagišiai neilgai mėgavosi prabangia mašina – nuo Mažeikių iki slaptavietės yra 70 km.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2020/10/31/news/bmw-vagims-koja-pakiso-palydovine-apsaugos-sistema-16928264

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.