Lamboghini

2022-12-05
Lamboghini
Vagystės vieta: Marrakesh
Rasta: Marrakesh
Istorija

Išskirtinės sistemos dėka, Marakeše sustabdyta prabangaus automobilio vagystė. Vairuotojas iš Afrikos pabėgo.

Viename iš didžiausių Maroko miestų, Marakeše, vietinė kelių policija konfiskavo keturiais ratais varomą, Vokietijoje registruotą prabangų automobilį „Lamborghini“.

Informuotas šaltinis „Marrakech Post“ pranešė, jog kelių policijos pareigūnas prie įėjimo į Marakešo tarptautinį oro uostą sustabdė minėtą transporto priemonę. Jį vairavęs asmuo pabėgo. Tie patys šaltiniai, įvertinę vagies bruožus, priėjo išvados, jog bėglys kilęs iš Afrikos, regiono į pietus nuo Sacharos. Nusikaltėlio pabėgimo aplinkybės kol kas nežinomos, tačiau jo paieška pradėta vykdyti nedelsiant.

Į įvykio vietą atvykus saugumo pajėgų pastiprinimui, „Lamborghini“ automobilis buvo nugabentas į teisminės policijos būstinę, kurioje bus atlikta krata.

Informacija

Minėtą automobilį pavyko laiku apsaugoti nuo pasisavinimo ir neteisėto išvežimo iš šalies dėl jame įmontuotos SHERLOG turto monitoringo sistemos, kuriai suveikus dėl nesankcionuoto automobilio judėjimo, pareigūnams laiku buvo perduota reikalinga informacija apie vagystės vietą bei vagiamo turto judėjimą.

2023-01-14
BMW X3
Rasta per: val.
2022-03-08
Chevrolet Corvette C8
Rasta per: val.
Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.